Офіційну причину загорання ринку у Кам'янець-Подільському з’ясує слідство
Офіційно ситуацію, що виникла на місцевому ринку 25 вересня обговорювали під час прес-конференції для ЗМІ.Офіційну причину загорання ринку у Кам'янець-Подільському з’ясує слідство
Офіційно ситуацію, що виникла на місцевому ринку 25 вересня обговорювали під час прес-конференції для ЗМІ міський голова Михайло Сімашкевич, заступник мера Дмитро Васильянов, директор КВЗП «Кам\’янець-Подільський» Сергій Чернявський, начальник Кам’янець-Подільського Державного пожежно-рятувального загону № 2 Олег Іванюк та перший заступник начальника міськвідділу міліції Володимир Негуляєв, повідомляють на сайті міської ради.
\”Сталася надзвичайна ситуація, яку, на щастя, вдалося ліквідувати і не допустити масового загорання інших кіосків на території ринку. Збитки значні, маємо прикрий випадок із постраждалим вогнеборцем, який наразі перебуває в стані середньої важкості. Оскільки ринок не належить місту, а райспоживспілці, з бюджету ми не можемо виділити жодних коштів для відшкодування. Та я, як міський голова розумію біду тих хто постраждав, тому з благодійного фонду \”Ми кам’янчани” будуть виділені певні суми грошей. В понеділок я дав розпорядження перевірити всі заклади на відповідність нормам пожежної безпеки, в першу чергу всі наші ринки, адже ми не маємо права допустити подібної трагедії”, – прокоментував міський голова Михайло Сімашкевич.
Як розвивалися події розповів безпосередньо керівник вогнеборців, яким довелося приборкувати потужну пожеж Олег Іванюк.
За його словами, о 17 год. 15 хв. на диспетчерську службу надійшов телефонний дзвінок з повідомленням про пожежу. Вже о 17.19 перший автомобіль прибув на місце події. Проте оперативності робіт завадило те, що проїхати до приміщення, де виникла пожежа, було важко через підприємців, які продають свій товар при в’їзді в ринок. Ускладнило ситуацію й те, що вогнеборці не могли розпочати гасіння поки не відключили електроенергію. Хоча й повідомлення у МРЕМ було надіслано миттєво і живлення було призупинено, після першої подачі води виявилось, що будівля отримує електроенергію ще з оптового ринку, тому довелося повторно призупинити роботи до того часу, поки знеструмили весь квартал. За декілька хвилин пожежа перейшла у неконтрольований стан.
\”Температура повітря була настільки високою, що довелося охолоджувати кіоски на іншій стороні – навпроти приміщення де відбувався епіцентр подій. Якби загорілися й інші, полум’я було б погасити вкрай важко”, – зазначив Олег Іванюк.
Ускладнила роботу вогнеборців й відсутність технічно-відповідної водопровідної мережі для подачі води, яку довелося набирати біля магазину \”Тано”.
Щодо офіційної причини виникнення пожежі, поки що її не встановлено. Як повідомив перший заступник начальника Кам’янець-Подільського МВ УМВС Володимир Негуляєв, наразі відкрито кримінальне провадження, створено слідчо-оперативну групу та проведено більше шести криміналістичних експертиз із залученням науково-дослідної лабораторії з Хмельницького.
За їх результатами буде прийнято відповідне офіційне рішення про причину виникнення пожежі та відповідальності за це винних осіб.
Щодо здоров’я вогнеборця, який постраждав упавши під час пожежі, його стан – середньої важкості. Та є всі сподівання, що незабаром хлопець піде на одужання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього