Офіційну резиденцію Святого Миколая відкриють на Хмельниччині30 листопада у готелі Reikartz (Кам\’янець-Подільський) відкриється офіційна резиденція Святого Миколая.

Цього року місцем розміщення офіційної резиденції Святого Миколая стане готель Reikartz, розташований максимально близько до головної ялинки міста, неподалік від Ратуші. У двадцятих числах грудня, після свята Святого Миколая, резиденція офіційно буде передана Дідусеві Морозу, який керуватиме нею і зустрічатиме гостей до кінця новорічних свят.Офіційну резиденцію Святого Миколая відкриють на Хмельниччині30 листопада у готелі Reikartz (Кам\’янець-Подільський) відкриється офіційна резиденція Святого Миколая.

Цього року місцем розміщення офіційної резиденції Святого Миколая стане готель Reikartz, розташований максимально близько до головної ялинки міста, неподалік від Ратуші. У двадцятих числах грудня, після свята Святого Миколая, резиденція офіційно буде передана Дідусеві Морозу, який керуватиме нею і зустрічатиме гостей до кінця новорічних свят.
Програма роботи резиденції розрахована з 30 листопада до кінця новорічних свят. Весь цей час тут працюватиме Пошта Святого Миколая, а пізніше і Пошта Дідуся Мороза, куди будуть надходити листи дітей з побажаннями на Новий рік. Тут батьки зможуть замовити подарунок для дитини, який буде вручений особисто головним героєм резиденції. У вихідні для маленьких гостей організовуються творчі майстер-класи та новорічні вистави з конкурсами та подарунками.

Новорічна лавка ласощів запропонує своїм гостям традиційні новорічні та різдвяні частування ручної роботи, які можна придбати у подарунок рідним і знайомим, а кожному відвідувачу резиденції подарує солодкий новорічний подарунок. Також у період роботи резиденції планується ряд масових заходів.

Проект реалізується за підтримки міськради і обіцяє стати найбільшою резиденцією Поділля з широким списком можливостей і новорічних розваг.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього