Офіційну зарплату на лікування бійців АТО перераховує заступник Хмельницького мера
Подейкують, що заступник Хмельницького міського голови Андрій Капура усі свої кревно зароблені на службі у місцевої громади перераховує на рахунки бійців АТО, котрі потребують дороговартісного лікування.Офіційну зарплату на лікування бійців АТО перераховує заступник Хмельницького мера
Андрій Капура призначений на посаду заступника мера в грудні минулого року Костянтином Чернилевським. Подейкують, що заступник Хмельницького міського голови, котрий курує в обласному центрі галузь будівництва та земельні питання усі свої кревно зароблені на службі у місцевої громади перераховує на рахунки бійців АТО, котрі потребують дороговартісного лікування. Чи то зарплата у міськвиконкомі замала для колись успішного адвоката, чи то доходів із інших джерел вистачає на комфортне життя новоспеченому заступнику міського голови, та кошти на благодійні рахунки надходять уже кілька місяців поспіль.
Разом з тим, у міськвиконкомі підтверджують, що амбітний молодий чоловік, офіційно припинив власну юридичну практику, аби приміряти під себе крісло заступника міського голови і надав про це необхідні документи, як того вимагає закон.
Залишається відкритим питання: як довго Андрій Капура залишатиметься пуританином та на якому паливі їздить його авто.
Андрій Капура є членом виконавчого комітету Хмельницької міської ради, був очільником міської організації «Фронту змін», але після «злиття» «фронтовиків» із «біло-сердечними», одним із перших вступив до лав «Батьківщини» і досі залишається у них. До речі, Андрій Капура був адвокатом під час розгляду гучної справи. Тоді Капура захищав Миколу Нечая, заступника Нестерука, який разом із «шефом» проходив у справі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього