Керівництво приватного підприємства \”Подільські інтелектуальні системи\” заявляє, що податкова міліція намагається завадити їхній роботі. Днями одночасно обшукали одразу три офіс

Офіс "Подільських інтелектуальних систем" обшукалиОфіс "Подільських інтелектуальних систем" обшукали

Керівництво приватного підприємства \”Подільські інтелектуальні системи\” заявляє, що податкова міліція намагається завадити їхній роботі. Днями одночасно обшукали одразу три офіси.

Підприємство \”Подільські інтелектуальні системи\” надає послуги доступу до мережі інтернет і кабельного телебачення. Має філії в Кам\’янці-Подільскому, Дунаївцях, Кіцмані та Чернівцях. Люди, які несподівано навідались до офісу, назвалися працівниками податкової і показали постанову суду на обшук приміщення за адресою вул. Дружби народів, 7 . За словами власника, у цьому приміщенні багато різних представництв і де конкретно мав проводитися обшук в постанові вказано не було.

Непрохані гості вилучили усю документацію та комп’ютерну техніку. Як запевняє директор підприємства, детального опису не проводили. У результаті обшуку інших приміщень, також вилучено документацію. Список теж не складали, тому, що конкретно забрали не відомо. Крім того, з 19:00 до часу ночі проводився обшук серверної.

В Головному управлінні державної фіскальної служби у Хмельницькій області нам повідомили, що згадане підпприємство підозрюють в умисному ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Аби не перешкоджати нормальній діяльності «Подільських інтелектуальних систем», кажуть, в роботу серверів не втручалися. До того ж, слідче управління фінансових розслідувань провело зустріч з керівництвом компанії. Запевняють, їм запропоновано взяти участь в огляді вилученого майна, а також надати доступ до білінгової системи для реальної оцінки розрахунків за послуги споживачів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього