Оголошено переможців конкурсу мікро-грантів від ГО «Інститут солідарності громад»
Громадська організація «Інститут солідарності громад», заснована з ініціативи народного депутата Романа Мацоли, оголосила про результати другого конкурсу мікро-грантів, спрямованих на розвиток трьох районів Хмельниччини.Оголошено переможців конкурсу мікро-грантів від ГО «Інститут солідарності громад»
Громадська організація «Інститут солідарності громад», заснована з ініціативи народного депутата Романа Мацоли, оголосила про результати другого конкурсу мікро-грантів, спрямованих на розвиток трьох районів Хмельниччини.

Згідно з повідомленням 64 проекти з Полонщини, Шепетівщини та Славутчини будуть профінансовані за кошти, залучені від меценатів.

За словами виконавчого директора «Інституту солідарності громад» Лесі КОСТИК, загалом на конкурс було подано 163 заявки, усі підняті проблеми є важливими та заслуговують на увагу, але сума коштів, на жаль, обмежена. Тому незалежна конкурсна комісія обрала 64 найбільш актуальні та реалістичні до виконання проекти. Їх загальний кошторис становить понад 1,8 млн.грн., більша частина з яких, це кошти від «Інституту солідарності громад», а решта – власний внесок ініціаторів.

Спектр ідей, які будуть реалізовані завдяки зусиллям Романа Мацоли, дуже широкий – від облаштування криниць, дитячих та спортивних майданчиків, до покращення умов надання послуг соціальними службами краю. Детальніше про переможців можна дізнатися на сторінці народного депутата http://matsola.org.ua/

«Перед виборами я обіцяв людям залучати інвестиції для розвитку, — розповідає народний депутат України, член фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Роман МАЦОЛА, — і своє слово тримаю. Ось уже другий мільйон гривень від «Інститут солідарності громад» виділено на розвиток регіону — це те, що я з іншими небайдужими людьми гарантовано робимо для краю».

За словами Романа Мацоли, кошти, які він залучає в рамках конкурсу мікро-грантів, не державні, а приватні пожертви соціально відповідального бізнесу, який хоче аби наша країна розвивалася.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього