Охоронця Хмельницької АЕС  нагородив Президент
Це вже не перша нагорода нацгвардійців військової частини 3043 за участь у військових діях.Охоронця Хмельницької АЕС  нагородив Президент
Олександр Онищук, нацгвардієць військової частини з охорони Хмельницької АЕС, отримав медаль «За військову службу Україні» з рук глави держави під час урочистих заходів з нагоди 2-ї річниці створення Нацгвардії.
Старший лейтенант Національної гвардії України Олександр Онищук командує одним із підрозділів військової частини з охорони атомної станції. Разом із особовим складом частини у 2015 році захищав 32 блокпост в зоні АТО. Відмінно виконує поставлені завдання разом із своїм підрозділом Олександр і в мирному місті атомників. «За результатами минулорічної інспекційної перевірки Головного управління Нацгвардії України старший лейтенант разом зі своїми підопічними отримав найвищу оцінку – «відмінно»,- розповідає командир військової частини з охорони ХАЕС Павло Босий.
Вдячність за нагороду Олександр Онищук висловлює, перш за все, своєму підрозділу, де кожен може підставити своє плече у важку хвилину. «Коли потрібно було відстоювати інтереси держави на сході України,- згадує Олександр,- добровольців із підрозділу було набагато більше, тому здійснили відбір по-батьківські, відправивши в зону військових дій старших і досвідчених».
Варто відзначити, що це вже не перша нагорода нацгвардійців військової частини 3043 за участь у військових діях. Так, у 2014 році за активну участь в антитерористичній операції на сході України був нагороджений військовослужбовець Сергій Завішальний. Загалом, 55 військовослужбовців військової частини з охорони стратегічного об’єкта несли службу на блокпостах в зоні АТО. Нині особовий склад військової частини в повному складі надійно охороняє ядерний об’єкт.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього