ОктоберФест відзначив п’ятирічний ювілей у Кам'янці-Подільському
Свій п’ятирічний ювілей упродовж двох днів (10-11 жовтня)у Кам’янці відзначав фестиваль осені ОктоберФест.ОктоберФест відзначив п’ятирічний ювілей у Кам'янці-Подільському
Свій п’ятирічний ювілей упродовж двох днів (10-11 жовтня)у Кам’янці відзначав фестиваль осені ОктоберФест, повідомляють на сайті міської ради.
Кам’янчани та гості міста не уявляють вже його проведення без повітряних куль, які на ці дні просто забирають у полон небосхили міста. Цьогоріч в рамках фестивалю було проведено фінал Кубку України з повітроплавання, в якому взяли участь одинадцять екіпажів.
Організатори ОктоберФесту також влаштували чимало розваг для дорослих та дітей: змагання з арм-реслінгу, караоке, майстер-класи, забавні конкурси, тощо.

ОктоберФест відзначив п’ятирічний ювілей у Кам'янці-Подільському ОктоберФест відзначив п’ятирічний ювілей у Кам'янці-Подільському

Різноманітною була й музична частина фестивалю. Олег Універсал, Майк Кауфман, \”Видрові доли”, \”SV-Project” та інші відомі гурти розважали публіку. Хедлайнерами фестивалю стали гурт \”Lama” та \”ТабулаРаса”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього