На з’їзді президентської партії «Солідарність», який відбувся у Києві 27 серпня, серед більше сотні делегатів засвітився і наш земляк – скандально відомий останнім часом хмельничанин, бізнесмен Олег Червонюк

Олег Червонюк зібрався до парламенту. З Петром Порошенко…Олег Червонюк зібрався до парламенту. З Петром Порошенко…

На з’їзді президентської партії «Солідарність», який відбувся у Києві 27 серпня, серед більше сотні делегатів засвітився і наш земляк – скандально відомий останнім часом хмельничанин, бізнесмен Олег Червонюк.

Поява на цьому політичному заході Олега Червонюка, ймовірно, не випадкова. За інформацією «Подільська.info», бізнесмен балотуватиметься у депутати Верховної Ради від пропрезидентської політсили.

Скоріш за все, Олег Казимирович буде пробувати свої сили на одному з виборчих округів Рівненщини. У 2012 році він уже намагався потрапити до українського парламенту як безпартійний. Тоді він балотувався у Рівному, де ще у 2008 році придбав цілісний майновий комплекс Рівненського льонокомбінату.

У Хмельницькому в Червонюка теж є чималий бізнес. Трикотажне та швейне підприємства (Асоціація приватних підприємців «Едельвейс»), готельно-розважальний комплекс «Райдуга» у Головчинцях Летичівського району (там, до речі, у січні цього року відзначав своє 50-річчя екс-губернатор Хмельниччини Василь Ядуха). Усім цим нині керує дружина Галина Червонюк, депутат Хмельницької обласної ради.

У політиці Червонюк – не новачок. У 2002 році він став депутатом Хмельницької міської ради, а в 2006 був обраний депутатом Хмельницькохї облради від Народної партії Литвина. На виборах 2010 року балотувався до Рівненської облради від «Сильної України» Сергія Тігіпка, але «пролетів». А от дружина Галина у тому ж таки 2010 році стала депутатом Хмельницької облради від тігіпковської «Сильної України». Після саморозпуску партії та злиття з Партією регіонів Галина Червонюк приєдналася до фракції Партії регіонів в Хмельницькій обласній раді. Окрім цього, 12 травня 2012 року вона стала членом Партії регіонів.

Восени 2012 року Олег Червонюк вперше спробував свої сили на парламентських виборах. Він був кандидатом у депутати по виборчому округу №152 (м. Рівне). Позиціонував себе як безпартійний. Для своєї передвиборної діяльності активно використовував громадську організацію «Громадянський рух «Льонокомбінат» та засновану приблизно за пів року до виборчої кампанії газету «Льонокомбінат». Але тоді Червонюк зі значним відривом програв «свободівцю» Олегу Осуховському. Зараз він, заручившись підтримкою партії Петра Порошенка, може знову спробувати свої сили на тому ж рівненському окрузі.

Щоправда, цього разу шансів у Олега Червонюка не додалося. А все через скандал з 19-річним сином Дмитром, який рік тому у Хмельницькому збив на пішохідному переході 26-річного Олега Крушельницького, який загинув на місці ДТП. Про цю історію ЗМІ розтрубили на усю Україну. Утім, Дмитро Червонюк, вірогідно, вийде «сухим з води». Адже суди по цій справі тривають і досі. Наразі Хмельницький апеляційний суд якраз завершує розгляд апеляційної скарги потерпілої сторони (батьків Крушельницького) на вирок Хмельницького міськрайонного суду, який за вбивство людини у ДТП відпустив Дмитра Червонюка на волю (присудив рік умовно і на три роки заборонив керувати транспортними засобами). Але,скоріш за все, Хмельницький апеляційний суд, який «повірив» у те, що мажорний син Червонюка під час проведення судового розслідування встиг стати інвалідом та молодим татусем, а сп’янів від кефіру та булочок, залишить вирок міськрайонного суду без змін. Якщо узагалі його не пом’якшить.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту