Олег Ляшко навіть не громадянин України
Народний депутат України, лідер радикальної партії Олег Ляшко вже чотири роки, з липня 2010 року, має друге громадянство – Австрії. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив австрієць Алекс Флос, посилаючись на джерело в прокуратурі Відня, яка проводить розслідування відносно сина колишнього прем\’єр-міністра України Миколи Азарова Олексія Азарова за підозрою у відмиванні грошей в Австрії.Олег Ляшко навіть не громадянин України
Народний депутат України, лідер радикальної партії Олег Ляшко вже чотири роки, з липня 2010 року, має друге громадянство – Австрії. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив австрієць Алекс Флос, посилаючись на джерело в прокуратурі Відня, яка проводить розслідування відносно сина колишнього прем\’єр-міністра України Миколи Азарова Олексія Азарова за підозрою у відмиванні грошей в Австрії.
При перевірці чартерних рейсів екс-прем\’єра України Миколи Азарова, членів його сім\’ї, а також наближених осіб, спливла інформація про політ народного депутата України Олега Ляшка до австрійського міста Інсбрук 12 січня 2013 на приватному літаку Hawker Beechcraft Model 390 з реєстраційним номером UR- USA, а також копія його австрійського паспорта.
\”Перевіряючи документи про пересування і нескінченні чартерні перельоти Азарових, вони наткнулися на цікаві для українських журналістів і малозначимі для них документи – заявку на переліт приватним літаком Hawker Beechcraft Model 390 з реєстраційним номером UR-USA з аеропорту Київ/Жуляни в австрійський Інсбрук на 12 січня 2013 року, а також копію паспорта пасажира приватного літака відомого українського радикала Олега Ляшка\”, – повідомив Національному бюро розслідувань України Алекс Флос.
Раніше це повітряне судно було зафіксовано 26 листопада 2011 року в аеропорту Дюссельдорфа. У червні 2014 року цей літак сфотографували споттери в Нижньому Новгороді. Бачили цей борт і в зоні АТО.
Нагадаємо, заступник Олега Ляшко, голова фракції радикальної партії в Київраді і його друг Андрій Лозовий на своїй сторінці в Facebook підтверджував, що в розпорядженні його шефа дійсно є літак, \”наданий хорошими людьми, прихильниками радикальної партії\”.
Українські політологи і журналісти висловлювали припущення, що Радикальна партія Олега Ляшка, як і сам Олег Ляшко, є політичним проектом Сергія Льовочкіна. У зв\’язку з чим, можна припустити, що даний літак Олегу Ляшку надає або сам Льовочкін, або хтось із депутатів-регіоналів.
Згідно з даними Flightradar24.com та Українського Споттерского Сайту, повітряне судно з бортовим номером UR-USA раніше регулярно, до двох разів на місяць, здійснювало польоти в Луганськ, що підтверджує його приналежність одному з ключових членів партії регіонів з Луганська, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Олег Ляшко навіть не громадянин України

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього