Олександр Герега - переможець Всеукраїнської премії "Герої спортивного року"
Президент федерації важкої атлетики України Олександр Герега на Всеукраїнській урочистій церемонії \”Герої спортивного року\” отримав нагороду в номінації \”Найкращий спортивний організатор року\” за створення сприятливих умов для розвитку важкої атлетики в Україні та розбудову спортивної інфраструктури.Олександр Герега - переможець Всеукраїнської премії "Герої спортивного року"
Президент федерації важкої атлетики України Олександр Герега на Всеукраїнській урочистій церемонії \”Герої спортивного року\” отримав нагороду в номінації \”Найкращий спортивний організатор року\” за створення сприятливих умов для розвитку важкої атлетики в Україні та розбудову спортивної інфраструктури.

Нагородження проходило за ініціативи Національного олімпійського комітету України і Міністерства молоді та спорту України в Київському національному академічному театрі оперети за участю олімпійських чемпіонів, легенд спорту, тренерів та фахівців галузі, діячів культури та мистецтв.

Українська Академія Спорту, яка визначала переможців премії, відмітила систематичну роботу Олександра Гереги з розвитку спорту, як засновника спортивного клубу «Епіцентр» та очільника Федерації важкої атлетики України. Тільки у 2014 році під керівництвом О.В. Гереги були відремонтовані та обладнані численні зали з важкої атлетики, а восени у місті Городок, Хмельницької області відбулося урочисте відкриття суперсучасного спортивного комплексу, який відповідає всім світовим стандартам. В новому комплексі також на найвищому рівні в жовтні 2014 був проведений Чемпіонат України з важкої атлетики.

На думку Олександра Гереги, спорт є найкращим способом виховання міцних і здорових дітей, нових поколінь. Саме тому розвиток спортивної сфери має бути однією з найважливіших складових розбудови суспільства.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього