Олександр Герега планує прикупити хмельницький телеканал

У ДП ДТА «33 канал» незабаром може з’явитися новий власник

Олександр Герега планує прикупити хмельницький телеканалУ ДП ДТА «33 канал» незабаром може з’явитися новий власник. Подейкують, що родина Кольгоферів, яка відкупила канал у Віктора Коліщака ще наприкінці 2013 року, веде переговори щодо продажу телеканалу з нардепом, власником «Епіцентру» Олександром Герегою.

Аби продати телеканал якнайдорожче, його вирішили пересилити з Гречан у самісінький центр. Як стало выдомо Подільській.info, скоро телекомпанія оселиться у приміщенні колишнього «Фідо-банку», що на розі вулиць Вайсера-Кам’янецька (біля першої аптеки). До речі, приміщення належить ТОВ «Євро-Трейд» (компанія Коліщака-Чекмана-молодшого).

Подейкують, що Кольгофери купили канал з «прицілом» на майбутні місцеві вибори, на яких Валерій Кольгофер планував балотуватися на міського голову. Але ситуація в країні змінилася, та й телеканал виявився не надто перспективним в бізнесовому плані. Тож Кольгофери, які останнім часом переживають не найкращі фінансові часи, вирішили позбутися «медійного вантажу».

Залишити відповідь