Олександр Герега став номінантом на нагороду «Найкращий спортивний організатор року»
8 квітня за підтримки Національного олімпійського комітету України та Міністерства молоді та спорту України відбудеться Всеукраїнська церемонія нагородження «Герої спортивного року-2014».Олександр Герега став номінантом на нагороду «Найкращий спортивний організатор року»
8 квітня за підтримки Національного олімпійського комітету України та Міністерства молоді та спорту України відбудеться Всеукраїнська церемонія нагородження «Герої спортивного року-2014».
«Герої спортивного року» – це національний спортивний «Оскар», покликаний визначити та нагородити кращих спортсменів, тренерів, команди та фахівців з усіх видів спорту.
Цього року кандидатом на нагороду премії в номінації «Найкращий спортивний організатор року» став президент Федерації важкої атлетики. Олександр Герега номінований за створення сприятливих умов для розвитку важкої атлетики в Україні та розбудову спортивної інфраструктури.

Переможці премії будуть оголошені на урочистій церемонії, яка відбудеться 8 квітня у Київському національному академічному театрі оперети.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення