Олександр Герега та Андрій Шинькович внесли зміни у трудове законодавство України
Відповідний законопроект підтримала парламентська більшість 18 травня під час пленарного засідання.Олександр Герега та Андрій Шинькович внесли зміни у трудове законодавство України
Відповідний законопроект підтримала парламентська більшість 18 травня під час пленарного засідання. Серед співавторів нормативного акуту народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович.
За головну мету, народні обранці при внесенні змін, взяли захист конституційного права на працю тих громадян котрі проходять стажування відриваючись від основної роботи, вагітних жінок, працівників із сімейними обов’язками, які мають дітей віком до трьох років та тих з ким укладається строковий трудовий договір. Громадяни з вище названих категорій відтепер будуть відноситись до списку тих осіб на кого не буде поширюватися норма щодо встановлення випробувального терміну при прийнятті на роботу.
Також відтепер незадовільні результати випробування стануть причиною розірвання угоди з ініціативи роботодавця (раніше цей привід не мав відношення ані до загальних причин розірвання договору, ані до підстав припинення дії угоди з ініціативи роботодавця).
«Трудовий Кодекс України повинен бути удосконалений, адже повинні бути враховані інтереси як роботодавців так і працівників. На думку нашої ініціативної групи, не врахування таких важливих пунктів у попередній редакції Закону – це позбавлення певних громадян, в певній мірі, їхнього конституційного права на працю. Під час роботи над законопроектом ми враховували, в першу чергу, думку виборців. Особисто я не одноразово під час зустрічей з людьми на своєму 189-му виборчому окрузі цікавився їхнім баченням удосконалення трудового законодавства. Тож вважаю, що головні побажання були враховані. », – відзначає народний депутат України Андрій Шинькович.
Окрім вищезазначених змін, прийнятий законопроект 1639 передбачає попередження працівника про розірвання трудового договору в разі не проходження випробування та продовження свипробувального терміну на весь період коли працівник був відсутнім на роботі, не залежно від підстав.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення