Олександр Симчишин: «90% депутатських пропозицій до бюджету розвитку Хмельницького – якісні і класні»


Презентуючи перед громадськістю розроблений міськвиконкомом проект бюджету розвитку обласного центру на 2016 рік, міський голова Олександр Симчишин позитивно охарактеризував роботу депутатів нового скликання. Очільник міста зауважив, що 90 відсотків змін та доповнень, запропонованих в ході обговорення проекту бюджету розвитку на депутатських комісіях, були якісними, та стовідсотково сприятимуть покращенню комфорту життя в обласному центрі.
Водночас, міський очільник подякував громадським активістам, які, завдяки активному залученню грантівських коштів, допомогли новому складу міської ради та виконавчого комітету Хмельницького зробити роботу місцевої влади більш прозорою та зрозумілою для містян, а місцевий бюджет – не чимось відірваним від життя, а тим ресурсом, який в усвідомленні мешканців стане механізмом покращення їхнього добробуту, а не «дерибану» для чиновників.
P:S: Сьогодні, напередодні ухвалення в міській раді бюджету розвитку Хмельницького на 2016 рік в ході чергової сесії міської ради, яка відбудеться 16 березня, міський голова Олександр Симчишин, його заступник Андрій Бондаренко та начальник фінансового управління Хмельницької міської ради Сергій Ямчук презентували громадським активістам основні положення бюджету розвитку Хмельницького. Варто зауважити, що у прес-анонсі місцем для проведення громадського обговорення бюджету розвитку 2016 значилася сесійна зала міської ради. Проте журналістів та громадських активістів, яких зацікавив анонсований захід, не назбиралося навіть на те, аби заповнити малий зал Будинку Рад, де зазвичай відбувається засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього