Олександр Симчишин розбив службовий «Мерседес», і пересів на «джипа»
Ще напередодні Нового року Олександр Симчишин, який нині виконує обов’язки голови Хмельницької ОДА, повертаючись із відрядження потрапив у ДТП. Через складні погодні умови на дорозі машину чиновника, за кермом якої був водій, занесло на зустрічну смугу.Олександр Симчишин розбив службовий «Мерседес», і пересів на «джипа»
Ще напередодні Нового року Олександр Симчишин, який нині виконує обов’язки голови Хмельницької ОДА, повертаючись із відрядження потрапив у ДТП. Через складні погодні умови на дорозі машину чиновника, за кермом якої був водій, занесло на зустрічну смугу. Службовий «Мерседес» із виконуючим обов’язки губернатора зіштовхнувся із бусом, який їхав їм назустріч. Як кажуть у чиновницькому гаражі, «Мерседес» представницького класу, якому уже понад п’ять років, підлягає серйозному ремонту, на який потрібно чимало коштів.

Тепер Олександр Симчишин пересів на джип – «Тойота RAV4», який ще купувався за часів Івана Гладуняка. Зараз його службову машину відрізняють хіба що спеціальні номери – чотири сімки. Щоправда, майже щоранку ця машина з’являється під будинком в.о. губернатора, аби завезти не лише його на роботу, але й його середнього сина до садочка. В адміністрації подейкують, що Олександр Сергійович уже «викатав» майже увесь ліміт палива для обласної адміністрації, а рік лише розпочався. І це при тому, що службовим авто користується, здебільшого, лише він. Інші два заступники голови ОДА на службових авто майже не їздять, і не лише додому чи з дому на роботу, але й у відрядження.

Хочеться відзначити, що коли Олександр Симчишин був ще першим заступником губернатора, то на роботу він їздив маршруткою, а дитину до садочка водив пішки. Але, як то кажуть, влада розпещує, а абсолютна влада розпещує абсолютно.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього