Олександр Симчишин започаткував програму «10 хвилин з міським головою»
«Тепер, як-то кажуть, тільки закачати рукави, працювати, показати найближчим часом результати роботи. Тому що, дійсно, люди довірили і зробили, доволі-таки, серйозний аванс довіри мені і моїй команді. Сподіваюся, що ми цю довіру виправдаємо, людей не підведемо», – наголосив Хмельницькій міський голова Олександр Симчишин у програмі \”10 хвилин з міським головою\” Муніципальної телерадіокомпанії \”Місто\”.Олександр Симчишин започаткував програму «10 хвилин з міським головою»
«Тепер, як-то кажуть, тільки закачати рукави, працювати, показати найближчим часом результати роботи. Тому що, дійсно, люди довірили і зробили, доволі-таки, серйозний аванс довіри мені і моїй команді. Сподіваюся, що ми цю довіру виправдаємо, людей не підведемо», – наголосив Хмельницькій міський голова Олександр Симчишин у програмі \”10 хвилин з міським головою\” Муніципальної телерадіокомпанії \”Місто\”.
Також під час ефіру керівник міста прокоментував підсумки першої сесії міської ради сьомого скликання, розповів про принципи формування нової команди заступників та охарактеризував кожного з них. Окреслив завдання та перші кроки на шляху реалізації програми якісних змін у місті. Зупинився на уточненнях до бюджету Хмельницького на поточний рік і їх значенні для мешканців обласного центру.
Олександр Симчишин запевнив, що всі актуальні питання життя міста регулярно роз’яснюватиме і коментуватиме у програмі «10 хвилин з міським головою», повідомляють на сайті міської ради.
Детальніше про це дивіться у репортажі МТРК “Місто”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього