Олександр Симчишин зізнався у корупції

Перший заступник голови Хмельницької обласної адміністрації, «свободівець» Олександр Симчишин на військовому Віче зізнався людям у корупції

Олександр Симчишин зізнався у корупції
Олександр Симчишин зізнався у корупції

Перший заступник голови Хмельницької обласної адміністрації, «свободівець» Олександр Симчишин на військовому Віче зізнався людям у корупції. Справа у тому, що посадовець дуже активно співпрацює з благодійною організацією «Хмельницький Фонд захисту Вітчизни». А державним службовцям користуватися своїм становищем задля допомоги усіляким благодійним фондам не рекомендується.

«Я знаю, що за допомогу Хмельницькому Фонду захисту Вітчизни мене можуть звинуватити у корупції та зловживанні своїм службовим становищем. Але я вважаю, що роблю добру справу, і мені байдуже на усілякі там заборони і совкові бюрократичні пережитки. Державний службовець має служити людям. А нашим військовим сьогодні потрібна допомога. І якщо я своїми діями врятую бодай одне життя, то ніякі звинувачення мене не зупинять. Я допомагав і буду допомагати цьому Фонду, бо ці люди сьогодні роблять більше, аніж наша держава», – сказав Олександр Симчишин.

Залишити відповідь