Олександра Симчишинин спростував інформацію про своє затримання
Раніше podilska.info повідомляла про затримання у Голосіївському райвідділі міліції міста Києва лідера хмельницьких \”свободівців\” Олександра Симчишина.Олександра Симчишинин спростував інформацію про своє затримання
Раніше podilska.info повідомляла про затримання у Голосіївському райвідділі міліції міста Києва лідера хмельницьких \”свободівців\” Олександра Симчишина.

Одразу після появи цієї інформації, до редакції зателефонував колишній в.о. губернатора Хмельниччини, а нині голова обласного осередку ВО \”Свобода\” Олександр Симчишин, який повідомив, що наразі він знаходиться в Хмельницькому, а з Києва повернувся ще вчора увечері. Щодо інформації про його затримання київською міліцією, то головний \”свободівець\” Хмельниччини сказав, що вона є недостовірною. Крім того, він повідомив, що узагалі не був вчора у Голосіївському райвідділі міліції, де знаходилося понад десятка затриманих \”свободівців\”, зокрема і з Хмельницької області.

Нагадаємо, що за повідомленням ВО \”Свобода\”, серед затриманих, яких доставили у Голосіївський райвідділ міліції міста Києва, був неповнолітній \”свободівець\” з Хмельниччини Павло Гаврилюк. Його відпустили вчора уночі. Крім того, досі у міліції знаходиться Ігор Гуменюк з Кам\’янця-Подільського, якого підозрюють у тому, що саме він кинув у натовп нацгвардійців гранату, від вибуху якої один боєць Нацгвардії загинув, а кілька людей дістали поранення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього