Ольга Богомолець та інструктори НАТО навчать курсантів Хмельниччини
Освоїти необхідні медичні навички для порятунку життя побратима на полі бою за чотири дні. Досі знання майбутніх офіцерів щодо першої медичної допомоги обмежувалися теорією.Ольга Богомолець та інструктори НАТО навчать курсантів Хмельниччини
Освоїти необхідні медичні навички для порятунку життя побратима на полі бою за чотири дні. Досі знання майбутніх офіцерів щодо першої медичної допомоги обмежувалися теорією. Нині на Донбасі 70% воїнів помирає через невміло надану медичну допомогу у першу годину після поранення. Тож волонтери взялися навчати майбутніх офіцерів, як діяти у випадку поранення товариша та як встигнути доправити його до професійних лікарів. Програма «Захист патріотів» охопила усі військові ВУЗи України. Цього тижня волонтери навчатимуть курсантів Національної академії державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького. Разом із спеціалістами курси підготовки прикордонників з надання медичної допомоги на полі бою проводить народний депутат Ольга Богомолець, голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.
Ольга Богомолець є ініціатором роботи даного проекту в Україні. Організатори курсу переконані, правильне навчання курсу бійця-рятувальника, та покращені аптечки першої допомоги IFAK, допоможуть врятувати багато життів. Під час навчань курсанти отримують практичні навички із зупинки втрати крові, розблокування дихальних шляхів, рятування від пневмотораксу, і методів належної евакуації поранених. Окрема увага приділяється навчанню вояків надавати допомогу з використанням будь-яких матеріалів, котрі є в їхньому розпорядженні.
В ході візиту на Хмельниччину державний та громадський діяч Ольга Богомолець також презентує громаді області концепцію Військово-медичної доктрини України, що буде ухвалена найближчим часом.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього