Олімпійська надія краю очолила європейський рейтинг 2014 року
Авторитетний Інтернет-ресурс all-atletics.com, який спеціалізується на складанні легкоатлетичних рейтингів, підбив підсумки минулого року. 21-річну Людмилу Оляновську з Ярмолинеччини визначено найкращою в Європі з усіх жінок, котрі спеціалізуються у спортивній ходьбі на 5, 10, 20 кілометрів.Олімпійська надія краю очолила європейський рейтинг 2014 року
Авторитетний Інтернет-ресурс all-atletics.com, який спеціалізується на складанні легкоатлетичних рейтингів, підбив підсумки минулого року. 21-річну Людмилу Оляновську з Ярмолинеччини визначено найкращою в Європі з усіх жінок, котрі спеціалізуються у спортивній ходьбі на 5, 10, 20 кілометрів.

У світовому рейтингу попереду нашої землячки лише китаянка ХонгЛю з 1265 балами проти 1258 у Людмили. До чільної світової сотні потрапила також рідна сестра Людмили Олександра (98-а з 996 балами).

Основними складовими успіху Оляновської у 2014-ому стали її виступи у березні на міжнародних змаганнях в м. Лугано (Швейцарія) на 20 км, у травні на кубку світу в м. Тайцань (Китай) теж на 20 км. У червні на командному чемпіонаті України в Києві на 5000 м вона встановила рекорд України. А в серпні здобула перше місце на міжнародних змаганнях у Москві на 10 км (кращий результат сезону в Європі). У вересні стала другою на чемпіонаті Європи в Цюриху (Швейцарія) на 20 км. У жовтні — перше місце на міжнародних змаганнях в м. Сучжоу (Китай) на дистанції 49,3 км. У листопаді здобула першість на кубку України в Мукачевому на 10000 м (рекорд України, який на 12 секунд перевищує офіційний світовий).

Нині майстер спорту міжнародного класу Людмила Оляновська впевнено крокує до олімпійського п’єдесталу під наглядом досвідченого наставника Анатолія Соломіна з Києва.

Людмила сьогодні — студентка Національного університету фізичного виховання і спорту України, представляє Київську та Хмельницьку області. А відкрив здібну спортсменку із села Солобківці перший тренер Євген Тараканов з смт Ярмолинці.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього