Олімпійський день у Кам'янці-Подільському
24 червня на міському стадіоні імені Г. Тонкочеєва відбувся Олімпійський день, в якому взяли участь більше 200 учасників з дошкільних навчальних закладів, спортивних шкіл міста, ОПК за місцем проживання та ветерани спорту.Олімпійський день у Кам'янці-Подільському
24 червня на міському стадіоні імені Г. Тонкочеєва відбувся Олімпійський день, в якому взяли участь більше 200 учасників з дошкільних навчальних закладів, спортивних шкіл міста, ОПК за місцем проживання та ветерани спорту. На відкритті змагань до присутніх з привітальним словом звернулись директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема та голова обласного відділення НОК України Юрій Краснюк. Про це повідомляють на сайті Кам\’янець-Подільської міської ради.
На відкритті змагань також були присутні олімпійський чемпіон Сергій Нагорний, учасник двох зимових Олімпійських ігор Олександр Бортюк, начальник управління освіти і науки Світлана Старченко, голова обласної ради ветеранів спорту Віталій Барбалюк.
Юрій Краснюк вручив подяки кращим спортивним працівникам та колективам міста за сприяння розвитку Олімпійського руху. Учасники у своїх вікових групах змагалися з бігу на різних дистанціях.
Серед дошкільнят перемогу здобули Марія Чубатюк та Стас Хворостовський, серед ветеранів переможцями стали Євгенія Янкун та Валентин Ліпіч, серед хлопців до 10 років переміг Денис Мазур, а серед дівчат – Діана Мазур, до 13 років – Владислав Безубчак та Єлезавета Швець. Сергій Сьомик переміг в категорії до 17 років. Серед спортсменів «Інваспорт» перемогу здобув Назар Шульга.
Переможці та призери були нагороджені медалями від обласного НОК

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього