ООН перевіряє чи не порушують права переселенців на Хмельниччині
Керівництво Хмельницької міліції зустрілося з фахівцями моніторингової місії ООНООН перевіряє чи не порушують права переселенців на Хмельниччині
Делегація моніторингової місії ООН з прав людини в Україні завітала до УМВС України в Хмельницькій області, щоб дізнатися про ситуацію з дотриманням прав тимчасових переселенців зі східних областей України та поговорити про експеримент з реформування ДАІ, який розпочався на базі хмельницької міліції.

Спостерігачі зустрілися з виконуючим обов‘язки начальника управління Віктором Кісом, який розповів, що поява в області більше трьох тисяч переселенців жодним чином не вплинула на криміногенну ситуацію.

Проведення антитерористичної операції також не потягнуло сплеску злочинності. Лише дещо збільшилася кількість злочинів, пов‘язаних з незаконним обігом зброї.

Це викликано тим, що періодично хто-небудь з добровольців, повертаючись у відпустки, намагається привезти з собою із зони АТО боєприпаси. Але працівники міліції уважно за цим стежать і одразу вилучають такі «сувеніри» з незаконного обігу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього