Опера Джакомо Пучіні «Тоска» зібрала аншлаг у Хмельницькому
Також «Секвенція» готується подарувати концерт до свого дня народження 19 грудня. А ще приступила до підготовки фестивалю «Опера в мініатюрі-2016», де, за словами Олени Лютаревич, поставлять оперу «Паяци» італійського композитора Руджеро Леонкавалло.Опера Джакомо Пучіні «Тоска» зібрала аншлаг у Хмельницькому
Опера Джакомо Пучіні «Тоска» зібрала аншлаг у Хмельницькій обласній філармонії два дні тому. Головну роль Флорії виконала лауреат та дипломант міжнародних конкурсів оперного мистецтва, кам’янчанка Олена Лютаревич, повідомляє Хронікер.

– Після того, як ми з успіхом поставили цю оперу в Кам’янці на фестивалі «Опера в мініатюрі», хмельничани запросили нас із нею до себе. З попереднього складу артистів залишився лише Войтек Елбановскі. Однак глядачам сподобався і варіант з українськими виконавцями, – розповіла нам Олена Лютаревич, співзасновниця клубу поціновувачів оперного мистецтва «Секвенція».

А вже 8 листопада о 14.00 в кафедральному костелі св. ап. Петра і Павла Кам’янця-Подільського відбудеться концерт класичної та духовної музики «Solo con l’anima» («Наодинці з душею»), на якому свій спів даруватиме й Олена Лютаревич. Захід – благодійний.

Також «Секвенція» готується подарувати концерт до свого дня народження 19 грудня. А ще приступила до підготовки фестивалю «Опера в мініатюрі-2016», де, за словами Олени Лютаревич, поставлять оперу «Паяци» італійського композитора Руджеро Леонкавалло.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього