Опера підкорила серця кам'янчан
Постановка опери \”Тоска” під відкритим небом у самому центрі Старого міста подарувала незабутні враження поціновувавчам мистецтва ввечері третього липня.Опера підкорила серця кам'янчан
Постановка опери \”Тоска” під відкритим небом у самому центрі Старого міста подарувала незабутні враження поціновувавчам мистецтва ввечері третього липня. Про це повідомляють на сайті міської ради.
Майстерне виконання своїх ролей, дивовижний голос головних героїв драми, яких зіграли кам’янчанка Олена Лютаревич, грузин Отар Накашідзе та гість з Італії Емануеле Сервідіо, напрочуд гарний захід сонця – все це те поєднання, якого, мабуть, давно не вистачало Кам’янцю.
Три години постановки драматичної історії про трагічну любов співачки Флорії Тоски та художника Маріо Каварадоссі подарували присутнім безліч емоцій та вражень, якими вони охоче ділилися по завершенню опери.
\”Я думаю, що такий фестиваль приживеться в нашому місті і стане ще однією його родзинкою” – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.
Опера підкорила серця кам'янчан
Опера підкорила серця кам'янчан
Не приховувала переживань виконавиця головної ролі Олена Лютаревич:\”Роль Флорії Тоски одна з найскладніших, але ми сподіваємось, що Бог нам у всьому допоможе. До того ж в нас унікальне місце проведення, з якого видно Стару фортецю, яка, думаю, теж за нас вболіває”.
Продовжуватиметься цикл заходів у рамах фестивалю \”Опера в мініатюрі” впродовж восьми днів.
Завершить масштабне дійство гала-концерт на Водоймі 11 липня, в якому візьмуть участь виконавці з Грузії, Італії та України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього