Операція під умовним найменуванням «Щит» проводилась на Хмельниччині
Протягом 10 днів, а саме з 30 квітня по 10 травня 2015 року, в установах виконання покарань Хмельницької області проводилась операція під умовним найменуванням «Щит».Операція під умовним найменуванням «Щит» проводилась на Хмельниччині
Протягом 10 днів, а саме з 30 квітня по 10 травня 2015 року, в установах виконання покарань Хмельницької області проводилась операція під умовним найменуванням «Щит».

Під час проведення даної операції попереджено 5 спроб передачі заборонених предметів через канали надходження, вилучено 6 літрів спиртних напоїв, 24 мобільні телефони та 7 сім-карт.

Працівникам як виправних колоній, так і управління області, виявлено та перекрито 5 незаконних каналів надходження до засуджених заборонених предметів, а також попереджено одну втечу.

Під час проведення «Щита» відбулось 284 вибіркових обшуків, 256 разів було перевірено службу чергових змін, у т. ч. у нічний час 119, а також 335 разів службу варт, у т. ч. у нічний час 169 разів, – повідомили у прес-службі управління ДПтС України у Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього