Операція «Урожай» на Хмельниччині забезпечила підняття зарплати для майже 4 тисяч селян
За результатами проведення у цьому році територіальними органами Державної фіскальної служби операції «Урожай» 3761 працівникові сфери сільського господарства піднято рівень місячного доходуОперація «Урожай» на Хмельниччині забезпечила підняття зарплати для майже 4 тисяч селян
За результатами проведення у цьому році територіальними органами Державної фіскальної служби операції «Урожай» 3761 працівникові сфери сільського господарства піднято рівень місячного доходу.

При цьому додаткові податкові надходження склали 1,7 мільйона гривень, зокрема майже 500 тисяч податку на доходи фізичних осіб та понад 1,2 мільйона гривень єдиного соціального внеску.

Крім того, саме податківці цьогоріч посприяли тому, аби на аграрних підприємствах було добровільно оформлено на роботу понад 2,9 тисяч найманих працівників. Додаткові надходження у результаті склали 2,6 мільйона гривень – 611 тисяч гривень ПДФО та понад 2 мільйони гривень ЄСВ.

Водночас в ході операції перевірено 82 суб’єкти підприємництва, які здійснюють діяльність у сільськогосподарській сфері. Їм донараховано до сплати понад 2,7 мільйона гривень податків та внесків. Також при цьому виявлено 43 неоформлених найманих працівника, з яких 37 наразі вже офіційно оформлено на роботу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього