Операцію «Автобус-2014», продовжено!

На Хмельниччині до 20 липня продовжено контроль за пасажирськими перевезеннями – що є один із найголовнішим напрямків діяльності Державтоінспекції.

Операцію «Автобус-2014», продовжено!На Хмельниччині до 20 липня продовжено контроль за пасажирськими перевезеннями – що є один із найголовнішим напрямків діяльності Державтоінспекції.

Так, лише з початку червня місяця проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Автобус-2014» проведено 199 перевірок суб’єктів господарювання, що надають послуги з перевезення пасажирів, оглянуто 2540 одиниць техніки, виявлено 134 автобуси, які мали технічні несправності на усунення виявлених недоліків, видано 77 приписи ДАІ.

Особлива увага при перевірці автобусів, перед виїздом на лінію, звертається на їх технічний стан, справності основних та аварійних виходів, екіпірування автобусів. Контролюється питання умов відпочинку водіїв автобусів, якості проходження ними передрейсових медичних оглядів водіїв та технічних оглядів транспорту. Стосовно тривалості перебування водіїв за кермом, не лише порадою до перевізників, але й вимогою буде – організація праці водія в одну зміну, а для перевезення пасажирів на автобусному маршруті протяжністю понад 500 км наявність двох водіїв.

За червень місяць 2014 року виявлено 800 порушень правил дорожнього руху, з яких 2 здійснення перевезення пасажирів в стані алкогольного сп’яніння, 49 за перевищення встановленої швидкості руху, 12 автобуси без ліцензійної картки, 242 випадківперевезення пасажирів понад встановлену норму.

Залишити відповідь