Оперативники Міндоходів Хмельниччини працюють у штатному режимі протидії економічній злочинності Головне управління Міндоходів у Хмельницькій області повідомляє, що оперативні працівники регіонального представництва виконують функціональні обов‘язки виключно в рамках службової діяльності, спрямованої на розкриття та упередження злочинів у сфері оподаткування та економіки.Головне управління Міндоходів у Хмельницькій області повідомляє, що оперативні працівники регіонального представництва виконують функціональні обов‘язки виключно в рамках службової діяльності, спрямованої на розкриття та упередження злочинів у сфері оподаткування та економіки.

Загалом протягом січня 2014 року за матеріалами оперативних підрозділів ГУ Міндоходів у Хмельницькій області викрито 5 кримінальних правопорушень, 2 з них – тяжкі та особливо тяжкі. Щодо їх кваліфікації, то 4 правопорушення стосуються умисного ухилення від сплати податків та 1 – незаконного виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров‘я людей, а також їх зберігання та збуту.

«Усі співробітники управління фінансових розслідувань та оперативного управління Міндоходів працюють у штатному режимі, виконуючи покладені на них функції із забезпечення реалізації державної податкової та митної політики у відповідності до норм чинного законодавства та своїх службових обов’язків. Максимальна увага приділяється аналітичній роботі, яка спрямована на протидію різного роду податковим махінаціям, що завдають збитки бюджету і легальному бізнесу», – зазначив начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Хмельницькій області Олександр Гажос.

Принагідно також інформуємо, що інформація про мобілізацію оперативників Міндоходів Хмельниччини до інших регіонів України не відповідає дійсності.

Нагадаємо, що у випадку протиправних дій працівників Міністерства та з метою оперативного вирішення суперечливих питань, що можуть виникнути у сфері адміністрування податків та під час здійснення митного контролю і митного оформлення, необхідно звертатися до сервісу Міндоходів «Пульс» – (044) 284-00-07

За матеріалами: Територіальних органів Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього