Оперний фестивать у Кам'янці-Подільському
У рамках фестивалю оперного мистецтва та класичної музики \”Опера в мініатюрі\” вчора, 8 липня, завдяки клубу поціновувачів оперного мистецтва \”Секвенція\” відбувся яскравий концерт.Оперний фестивать у Кам'янці-Подільському
У рамках фестивалю оперного мистецтва та класичної музики \”Опера в мініатюрі\” вчора, 8 липня, завдяки клубу поціновувачів оперного мистецтва \”Секвенція\” відбувся яскравий концерт. Провідомляє Хронікер.

Його учасники (Фатіма Чергіндзія, Войцех Елбановскі, Емануеле Сервідіо, Отар Накашідзе, Елеонора Паронян, Олена Лютаревич, Ірина Драган та Марина Федорова, Ярослав Аліксійчук і багато інших) виконували вокальні та інструментальні твори своєї Батьківщини.
Оперний фестивать у Кам'янці-Подільському
Зокрема, українських, польських, абхазьких, вірменських, італійських, грузинських, бразильських композиторів. А літній дворик НІАЗ «Кам’янець» тільки додав вечору колориту та романтики.

Особливо цікаво було спостерігати за реакцією соліста Національного театру опери та балету Грузії Отара Накашідзе. Під час виконання українських творів він емоційно жестикулював й гаряче аплодував нашим виконавцям. А коли дійшла його черга з\’явитися на сцені – вкотре зізнався \”Я люблю вас!\”, підтвердивши це одягненою вишиваною сорочкою. Оце так пристрасть до української культури!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Міськрада виграла суд і чекає, коли виконавча служба виселить Кольгоферів з підземки

Вчора суд виніс рішення – повернути нежитлові приміщення