Оплески і аншлаг зібрали хмельничани у Вінниці
Вперше за багато років у Вінниці пройшли гастролі Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.П. Старицького.

Оплески і аншлаг зібрали хмельничани у Вінниці
Вперше за багато років у Вінниці пройшли гастролі Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.П. Старицького.

Хмельницькі митці на сцені Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського представили на розсуд глядачів дитячу виставу «Світлофор Моргайко», а для дорослих страшносмішну комедію «Республіка на колесах» – постановку художнього керівника театру А.Пундика. І вистава, і гра талановитих акторів глядачів різного віку не залишили байдужими. Поціновувачів театрального мистецтва вразила режисерська робота, правдивість та щирість акторів. Глядачі впродовж усієї вистави співпереживали разом з акторами події, які відбувалися на сцені, разом з минулого перенеслися у сьогодення. Часто зал просто взривався від сміху. А після фінальної сцени під пісню «Океану Ельзи» «Ночі і дні» глядачі довго стоячи аплодували акторам.

Це були обмінні гастролі нашого театру. Акторів у Вінниці підтримувала начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Ірина Трунова. Того ж дня свої вистави «Дюймовачка та Метелик» та «Ніч Святого Валентина» вінницькі актори презентували хмельницьким глядачам. По завершенні вистави у Вінниці художній керівник театру ім.. Старицького А.Пундик висловив сподівання, що театри надалі продовжуватимуть практику обмінних гастролей.

Оплески і аншлаг зібрали хмельничани у ВінниціОплески і аншлаг зібрали хмельничани у Вінниці

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього