«Опора» підбила підсумки виборів на Хмельниччині
Без сенсацій і провокацій. «Опора» підбила підсумки виборів в Україні, зокрема й на Хмельниччині. Спроба видачі бюлетенів без документів, що посвідчують особу, порушення таємниці голосування, фотографування бюлетенів – найтиповіші порушення у день виборів на території нашої держави. Організований підвіз виборців, нищення бюлетенів та їхній виніс за межі дільниці – порушення, якими відзначився наш край.«Опора» підбила підсумки виборів на Хмельниччині
Без сенсацій і провокацій. «Опора» підбила підсумки виборів в Україні, зокрема й на Хмельниччині. Спроба видачі бюлетенів без документів, що посвідчують особу, порушення таємниці голосування, фотографування бюлетенів – найтиповіші порушення у день виборів на території нашої держави. Організований підвіз виборців, нищення бюлетенів та їхній виніс за межі дільниці – порушення, якими відзначився наш край.

Усі дільниці на Хмельниччині відкрилися вчасно. Зачинили свої двері й розпочали підрахунок голосів так само без значних порушень. Особливістю цьогорічної виборчої кампанії стала поява регіональних партій, зазвичай започаткованих нардепами-мажоритарниками. Така тенденція стала характерною у Чернівецькій, Львівській, Закарпатській, Сумській та Хмельницькій областях.

Найбільше проблем, а через них і порушень, виникало через недосвідченість членів виборчкомів. Та й самі виборці часом поводилися дивно.

А ще подолянам кортіло зафільмувати свій вибір.

В обласному центрі спостерігачі піймали жінку, котра у своєму списку відзначала якихось своїх виборців.

Як повідомляє \”Екслюзив\”, проте викликали до дільниці не правоохоронців, а телебачення. Побачивши камеру, жінка успішно зникла. Втім і правоохоронцям роботи не забракло. Спокій подолян стерегли понад одна тисяча сімсот працівників МВС. За словами міліціянтів, усе пройшло відносно спокійно. За увесь час виборчих перегонів зареєстровано 135 звернень.

Зокрема у день виборів до єдиного реєстру досудових розслідувань внесли два провадження.

Утім, і представники «Опори», і працівники МВС певні, ці незначні факти не вплинули на результати волевиявлення подолян.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього