Опозиція стверджує, що Хмельницька АЕС залишилась без охорони“За нашою інформацією, зараз 12 тисяч бійців “Беркута” тут знаходиться. Нам дзвонять з Рівного, з Хмельницького – вже навіть охорону з Рівненської атомної станції та Хмельницької атомної станції зняли і відправили сюди”, – заявив лідер “Свободи” Олег Тягнибок, передає ТВі.Опозиція стверджує, що Хмельницька АЕС залишилась без охорони“За нашою інформацією, зараз 12 тисяч бійців “Беркута” тут знаходиться. Нам дзвонять з Рівного, з Хмельницького – вже навіть охорону з Рівненської атомної станції та Хмельницької атомної станції зняли і відправили сюди”, – заявив лідер “Свободи” Олег Тягнибок, передає ТВі.
У Хмельницькій атомній електростанції заперечують цю інформацію, розмістивши на власному сайті прес-реліз Держатомрегулювання України.

“Охорона АЕС чітко визначена вимогами Державної системи фізичного захисту ядерних установок та інших об’єктів у сфері використання ядерної енергії. Кількість постів, що знаходяться на промислових майданчиках, робота АЕС та несення служби, відповідно до чинного законодавства не передбачає скорочення особового складу, який несе службу з охорони АЕС при будь-яких обставинах.

Будь-які повідомлення ЗМІ чи окремих осіб щодо питань передислокації, зміни режиму функціонування систем фізичного захисту АЕС, а також перебування військових підрозділів Внутрішніх військ з охорони АЕС за межами ядерних установок не відповідають дійсності”, – йдеться у прес-релізі Держатомрегулювання України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього