Органами прокуратури області вживаються заходи, спрямовані на захист інтересів держави у бюджетній сферіСтарокостянтинівським міжрайонним прокурором виявлено кримінальне правопорушення у діях посадових осіб одного із приватних підприємств. З метою заволодіння бюджетними коштами, посадовці внесли недостовірні відомості про придбані будівельні матеріали до актів виконаних робіт, внаслідок чого завищили їх вартість майже на 44 тис. гривень.Старокостянтинівським міжрайонним прокурором виявлено кримінальне правопорушення у діях посадових осіб одного із приватних підприємств. З метою заволодіння бюджетними коштами, посадовці внесли недостовірні відомості про придбані будівельні матеріали до актів виконаних робіт, внаслідок чого завищили їх вартість майже на 44 тис. гривень. У подальшому ці акти подано в органи Держказначейства для перерахунку коштів, який, на час перевірки, не проведено. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 191 КК України, триває досудове розслідування.

Також прокуратурою Білогірського району встановлено, що у зв’язку з невжиттям селищною радою заходів до стягнення із забудовників коштів на розвиток інфраструктури, місцевим бюджетом недоотримано понад 40 тис. гривень. На усунення виявлених порушень, прокурором району селищному голові внесено подання, яке перебуває на розгляді.

На аналогічні порушення реагували прокурори Полонського та Ярмолинецького районів.

Крім того, у січні цього року забезпечено реальне виконання судових рішень, постановлених у справах за позовами прокурорів про стягнення податкової заборгованості близько 1 мільйона гривень.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього