Оркестр УМВС України в Хмельницькій області прославив Україну на весь світ
Виступ наших музикантів так сподобався організаторам фестивалю та багатотисячній аудиторії, що керівника оркестру УМВС Сергія Рабійчука запросили на певний час стати головним диригентом фестивалю.Оркестр УМВС України в Хмельницькій області прославив Україну на весь світ
Виступ наших музикантів так сподобався організаторам фестивалю та багатотисячній аудиторії, що керівника оркестру УМВС Сергія Рабійчука запросили на певний час стати головним диригентом фестивалю.

У жовтні минулого року оркестр УМВС України в Хмельницькій області спільно із колегами з муніципального естрадно-духового оркестру міста Хмельницького та феєричними мажоретками з ансамблю «Альфа» тріумфально виступили на міжнародному фестивалі військових оркестрів «Berlin Tattoo», після чого організатори запросили цей зведений колектив на значно масштабніший фестиваль «Musikparade».

— Фестиваль «Musikparade» проводиться в Німеччині вже більше 15 років, — розповідає диригент оркестру УМВС Сергій Рабійчук. — Там дуже серйозна організація. До прикладу, на 2016 рік уже більшість концертів розписано, можна навіть купити квитки. Загалом фестиваль триває протягом двох місяців. Концерти проводяться по великих і малих містах Німеччини і збирають зали від 5 до 15 тисяч глядачів.

Музикантів із Хмельницького запросили на 2 тижні, впродовж яких вони тішили своїми виступами мешканців Ляйпцига, Магдебурга, Котбуса, Дрездена, Вісбадена, Франкфурта-на-Майні, Ганновера. Завершальний концерт відбувся на одній із найбільших арен Берліна. Виконували наші музиканти як патріотичні мотиви, так і всесвітньо відомі хіти. Починали завжди традиційно — із козацького маршу.
Як глядачі, так і колеги по цеху високо оцінили майстерність наших оркестрантів. Більше того, до українців на фестивалі було особливе ставлення: усі цікавились ситуацією в нашій країні, співчували, підтримували, на трибунах нерідко можна було побачити українські стяги.
Приємною несподіванкою стало те, що після закінчення виступу нашого оркестра його керівника Сергія Рабійчука запросили на тиждень стати головним диригентом фестивалю. Тож Сергій Георгійович продовжив свою мандрівку Німеччиною і разом з найкращими військовими оркестрами Європи виступив ще перед глядачами в Нюрнберзі, Ветцларі та Новому Ульмі.

У фестивалі брали участь військові оркестр з Болгарії, Німеччини, Нідерландів, Англії, Шотландії, Італії, Польщі, Молдови, Білорусії та ще цілого ряду країн. Колектив із Хмельницького був єдиним представником України на цьому барвистому святі музики.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього