У Старокостянтинові багатодітній сім’ї Фалатюків нарешті придбали будинок житловою площею 72,8 метрів квадратних. Житло їм пообіцяв прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час візиту на Хмельниччину, пише сайт “Є”. 

«Радий, що Фалатюки незабаром святкуватимуть новосілля. Будинок вони обрали самі, а ми разом зі Старокостянтинівською міською радою оплатили його придбання. 600 тис. грн – мій внесок, ще 400 тис. грн. виділила Старокостянтинівська міська рада, за що їм подяка. Місця у новій оселі вистачить на всіх – площа будинку понад 230 кв.м», – написав Володимир Гройсман у Фейсбуці.

Як уточнили у Старокостянтинівській міській раді, з міського бюджету на житло для сім’ї Фалатюків виділили кошти в сумі 496 тисяч 894 гривні. Міський голова Микола Мельничук додав, що Наталію Фалатюк та членів її сім’ї: чоловіка Романа та шестеро неповнолітніх дітей взяли на квартирний облік для отримання житла в позачерговому порядку рішенням виконавчого комітету №95 від 10.03.2016 року.

«На обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов у виконавчому комітеті міської ради на даний час перебуває 1362 сім’ї, в тому числі 86 багатодітних сімей», – зазначив міський голова.

Він зауважує, що серед багатодітних сімей, які перебувають на квартирному обліку, сім’я Фалатюк мала право одержати житло позачергово, у зв’язку із народженням одночасно трьох дітей. Таких сімей більше в місті немає.

Чому так довго тягнули з купівлею обіцяного прем’єром житла для багатодітної родини, то у Хмельницькій обласній адміністрації пояснили, що родина Фалатюків дуже довго обирала собі оселю, яка б їм прийшлася до вподоби. Вони передивилися купу варіантів будинків та квартир, і лише нещодавно усі разом – і родина, і чиновники – зупинилися на будинку, який їм сподобався.

26 січня, під час однієї з моїх регіональних поїздок, у Старокостянтинові, я познайомився з багатодітною родиною Фалатюків. На той час їхня родина з 8 осіб проживала у будиночку площею 27 кв м. і я пообіцяв допомогти їм з житлом. Радий, що Фалатюки незабаром святкуватимуть новосілля. Будинок вони обрали самі, а ми разом зі Староконстантинівською міською радою оплатили його придбання. 600 тис. грн – мій внесок, ще 400 тис. грн. виділила Старокостянтинівська міська рада, за що їм подяка. Місця у новій оселі вистачить на всіх – площа будинку понад 230 кв.м. Бажаю діткам та їх батькам здоров'я й успіхів!

Опубліковано Volodymyr Groysman 19 березень 2017 р.

 

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту