Осінь у Кам'янці-Подільському увіковічнили художники з різних міст
В усій красі осінній Кам’янець зафіксували художники під час традиційного всеукраїнського пленеру «Місто на камені» наприкінці жовтняОсінь у Кам'янці-Подільському увіковічнили художники з різних міст
В усій красі осінній Кам’янець зафіксували художники під час традиційного всеукраїнського пленеру «Місто на камені» наприкінці жовтня, повідомляє Хронікер.

Традиційну «вилазку» організували вже втретє Асоціація художників-християн, кафедра мистецьких дисциплін К-ПНУ ім. І. Огієнка й товариство «Просвіта». А її результати представили на території готелю «Тарас Бульба». Саме його власник Микола Сосула виступив цьогорічним меценатом пленеру, прийнявши у себе гостей. До речі, найкращі роботи із 80-ти створених були відібрані паном Миколою для його другого готелю.

Як зауважив засновник пленеру, кандидат мистецтвознавства Іван Гуцул, «Місто на камені» – особливий пленер, адже всі учасники – морально високі і духовно багаті. І попри те, що вони – з різних міст (цього разу зокрема з Києва та Франківська), свої враження у вигляді полотен залишать саме про Кам’янець – чуттєвий, суворий, різкий, теплий, затишний, гостинний і в дечому магічний.

«Кожен із художників має свій характер, почерк, тому й виставки – завжди дуже цікаві. Я – вдруге у Кам’янці, але цього разу враження від міста набагато кращі, ніж попереднього», – поділився думками Федір Матейчук з Івано-Франківська.

Усім художникам вручили подяки й автоматично запросили до нашого міста взяти участь у наступних пленерах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього