Основне питання сесії – бюджет
27 січня відбулася 77 позачергова сесія міської ради.Основне питання сесії – бюджет
27 січня відбулася 77 позачергова сесія міської ради.
Розпочалося засідання з хвилини мовчання за загиблими на сході нашої держави.
Уже за традицією, мер Михайло Сімашкевич нагородив за мужність та самовідданість, проявлені під час виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції відзнакою міського голови \”За заслуги перед міською громадою” військовослужбовців, які повернулися з зони антитерористичної операції.
Також депутати переглянули відеоролик, який транслювали на каналі \”1+1” про кам’янчанина з Центру розмінування Олексія Шинальського, обличчя якого стало зібраним образом українського солдата на поштовій марці.
Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Основним став проект бюджету міста на поточний рік.
Детально його було розглянуто на депутатському корпусі, який відбувся напередодні сесії – 26 січня. Народні обранці обговорили прогнозовані обсяги надходжень з нових податків, які затверджені згідно умов децентралізації влади. Зокрема в міський бюджет будуть надходити кошти за рахунок акцизного податку, збагачуватиметься казна Кам’янця й за рахунок податку на нерухомість та транспортного збору.
Очікувана сума надходжень в поточному році від транспортного збору становить 300,0 тис. гривень, оскільки в місті є 12 авто, які оподатковуватимуться (підпадають легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.).
Сума коштів, яку передбачається отримати від акцизного збору складає близько 4 млн. грн.
Щодо оподаткування житла, депутати затвердили норми площ, які оподатковуватимуться: для квартир – більше 100 кв. м., житлових будинків – 170 кв. м., змішаних форм – 250 кв. м.
Однак враховуючи потребу в коштах за розрахунками головних розпорядників по всіх статтях видатків дефіцит по загальному фонду на 2015 рік складає 51 мільйон гривень.
Для того, щоб забезпечити виконання хоча б окремих вкрай важливих програм медичної галузі, депутати проголосували за те, щоб 100 тисяч гривень з вуличного освітлення та 45 тисяч гривень, передбачених на те, щоб горів Вічний вогонь перерозподілили на управління охорони здоров’я.
Проте, швидше за все, це не єдині зміни і враховуючи катастрофічний дефіцит міської казни, зміни до бюджету депутати ще прийматимуть неодноразово.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього