Особливо небезпечного злочинця з Хмельниччини засуджено до 14 років позбавлення волі
Апеляційним судом Хмельницької області залишено в силі вирок суду присяжних та призначене покарання, на якому наполягав державний обвинувач, жителю смт Ярмолинці, котрого визнано винним у вчиненні семи злочинів. Кримінальне провадження відносно засудженого розслідувалось слідчим відділом прокуратури області.Особливо небезпечного злочинця з Хмельниччини засуджено до 14 років позбавлення волі
Апеляційним судом Хмельницької області залишено в силі вирок суду присяжних та призначене покарання, на якому наполягав державний обвинувач, жителю смт Ярмолинці, котрого визнано винним у вчиненні семи злочинів. Кримінальне провадження відносно засудженого розслідувалось слідчим відділом прокуратури області.
Під час судового розгляду цього провадження встановлено, що неодноразово судимий за вчинення крадіжок, грабежів і розбоїв злочинець, з метою умисного вбивства через ревнощі і особисту неприязнь, зачинив у квартирі свою дружину та двох її малолітніх дітей. З сокирою та ножем він хотів вчинити розправу над ними. Перешкодити цьому намагався батько потерпілої, натомість отримав від зловмисника чисельні поранення. Надалі рецидивіст, жадаючи вбити маленького пасинка, наніс дитині поріз по шиї.
Довести свій умисел до кінця злочинцеві завадили працівники міліції, які прибули на виклик, і під час його затримання теж були поранені ножем.
За вироком суду винного засуджено до 14 років позбавлення волі та стягнуто на користь потерпілих 65 тисяч гривень моральної шкоди.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього