Освітні перестановки по-хмельницьки: із декрету - у директорське крісло
Начальник управління освіти Роман Миколаїв новоспечену директрису не привітав.Освітні перестановки по-хмельницьки: із декрету - у директорське крісло
Поки розгнівані вчителі оббивали пороги керманича міста та вимагали, аби всі директори залишилися на своїх робочих місцях — у хмельницькому колегіумі ім. В. Козубняка представляли нового керівника. Щоправда, цього разу обійшлося без звичного розмаху, гучних обіцянок та головного освітянина Романа Миколаїва.

На знайомство із новопризначеним керівником прийшло кілька вчительок та колишній директор. Нову очільницю оплесками не вітали та хитромудрими питаннями не «закидали». Позаяк тут знають жінку вже давно.

Пані Оксана в освіті «своя» — знає всі підводні течії та камені. Починала із вчителя початкових класів, потім майже 10 років пропрацювала заступником директора з виховної роботи в 28 школі. Після того, жінка зайняла крісло головного спеціаліста в управлінні освіти. Саме завдяки 20-річному досвіду їй і довірили посаду керівника колегіуму.

Оксана Василівна зізналася: коли їй запропонували посаду директора – ледь не отетеріла. Адже два роки провела в декретній відпустці і ще не встигла із неї повернутися, як її назначили керівником. Каже: вже трішки оговталася і дуже щаслива, що очолюватиме один з найкращих навчальних закладів Хмельницького.

Начальник управління освіти Роман Миколаїв новоспечену директрису не привітав — захід «оминув» , адже в цей час допомагав Олександру Симчишину «правити» міську сесію. Саме там виявилося, що старі контракти добігли свого терміну в 12 загальноосвітніх навчальних закладах міста , з них у 2 його таки продовжать. А щодо інших 3 поки що ведуться перемовини. Звісно, для вчителів та батьків ці зміни — шокуючі, але штурмом та силою тут не зарадити.

Подробиці – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього