Оточення голови Хмельницької ОДА перетворило телефонну лінію “Запитай у влади” на дешевий фарсОточення голови Хмельницької облдержадміністрації перетворило вівторкову телефонну лінію “Запитай у влади”, на яку звертаються мешканці краю із злободенними проблемами, на дешевий фарс. З піднятим до верху підборіддям, так звана, креативна рада партії влади (швидше за все, “великі ідеї” тільки там народжуються) вдалася до кроків, яких раніше не дозволяли роботи команди попередніх губернаторів Хмельниччини — у когорту дозвонювачів вклинили “поінформованих” осіб, які піднімали рейтинг телефонних дзвінків до Василя Ядухи та ставили “програмні запитання”.Оточення голови Хмельницької облдержадміністрації перетворило вівторкову телефонну лінію “Запитай у влади”, на яку звертаються мешканці краю із злободенними проблемами, на дешевий фарс. З піднятим до верху підборіддям, так звана, креативна рада партії влади (швидше за все, “великі ідеї” тільки там народжуються) вдалася до кроків, яких раніше не дозволяли роботи команди попередніх губернаторів Хмельниччини — у когорту дозвонювачів вклинили “поінформованих” осіб, які піднімали рейтинг телефонних дзвінків до Василя Ядухи та ставили “програмні запитання”.

Взагалі, сіль телефонних ліній “Запитай у влади” у тому, що обласна влада має безпосередню можливість тушити пожежу у районах, не виїжджаючи на місце події. Одержавши телефонні сигнали від громадян щодо неможливості розв’язання тієї чи іншої проблеми, влада оперативно може реагувати. Звісно, якщо хоче.

Крім цього, одним із атрибутів лінії є фіксація всіх дозвонювачів. За це відповідає представник із відділу звернення громадян, який завжди присутній на лінії і записує адреси та ініціали громадян, що додзвонилися. У противному випадку скарга або прохання громадянина не вважається прийнятий і він не отримає офіційної відповіді від влади.

Цей бюрократичний ланцюжок наведений не з проста, оскільки частина людей, котрі сьогодні, 17 грудня поставили запитання Ядусі, були винятком із правил. У дозвонювачів, котрі нав’язували політичні запитання на протиставленні Партія регіонів та Янукович — це добро, все решта — від лукавого, не запитали ані адреси, ані прізвищ.

Одного аноніма дуже цікавив факт, наскільки є правдою те, що бюджетникам, яких влада возила у суботу на столичний антимайдан Партії регіонів, зарахували цей день як робочий. На що Василь Степанович дав ствердну відповідь у стилі партзборів: “Якщо ви начиталися того, що сказав на хмельницькому Майдані Лесков (виконувач обов’язків голови Хмельницької обласної партійної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков на недільному Народному віче “День гідності” сказав таке: “Ядуха і голови райдержадміністрацій відправили на антимайдан держслужбовців, лікарів, вчителів. Люди опускали очі, вони не хотіли їхати, але їм погрожували звільненням з роботи. Окремо всім бюджетникам, які з’їздили у суботу на антимайдан, зарахували цей день як робочий за рахунок наших з вами податків” — Авт.), то моя думка така: якщо на таких людях будується майбутнє Україна, то вона не матиме майбутнього”, — сказав Ядуха. І назвав 2,7 тисяч вірних “рекрутів” Партії регіонів, яких лише за останній тиждень вступило до ПР.

Ще один анонім, який назвався економістом, до глибини душі обурився публікацією у місцевих ЗМІ. “Вся ця ситуація з Майданами настільки обурює. Я розумію, що це проплачені люди. Ось читаю в “Проскурівському телеграфі” статтю “Хмельницький — територія вільна від Януковича”, і добре розумію тих людей, котрі проживають на Донбасі: як так можна ставитися до іншої території держави? Навіщо писати такі статті? Хто це собі дозволяє? Скажіть, як Ви реагуєте на таке?” — зривав запитаннями лінію невідомий дозвонювач. Пан Ядуха зайвий раз підтвердив, що не читає місцевих засобів масової інформації бодай задля моніторингу власної персони. “Зізнаюся чесно, ніхто мені не дав цієї статті і цього журналу”.

Пардон, але інформаційний привід Євромайдану заглушив інформаційну діяльність голови Хмельницької ОДА, а тим паче Партії регіонів. Ось аби прорвати цю “блокаду”, свита Ядухи намагається використовувати всі підручні засоби, у тому числі телефонну лінію з громадянами. Як мило, але ефект від цього зовсім протилежний. Нульовий.

Віталій ТАРАНЕНКО

Журналіст сайту “Незалежний громадський портал”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього