Отримали звістку про виграш авто? Це шахрайство!
Понад 6,5 тисяч гривень перерахував невідомим шахраям за начебто виграний автомобіль мешканець Хмельниччини.Отримали звістку про виграш авто? Це шахрайство!
Понад 6,5 тисяч гривень перерахував невідомим шахраям за начебто виграний автомобіль мешканець Хмельниччини.

На телефон 26-річного чоловіка подзвонив невідомий, і, представившись керівником рекламної акції для абонентів мобільного зв‘язку, щиро привітав молодика з виграшем. Менеджер пояснив, що їхня компанія проводила святковий розіграш кількох автомобілів серед своїх абонентів методом випадкового комп‘ютерного відбору номера. Одним із щасливих телефонних номерів якраз і став номер хмельничанина. Єдина умова отримання престижного авто у подарунок — потрібно попередньо сплатити податок у розмірі 1% від вартості транспортного засобу. Оскільки виграний автомобіль оцінювався у 652 тисячі гривень, то щасливчику належало сплатити понад 6,5 тисяч.

Ошелешений несподіваною звісткою про таке везіння, хлопець одразу перерахував вказану суму на продиктований йому картковий рахунок, навіть не замислившись, чому податок сплачується у такий дивний спосіб та ще й на рахунок приватної особи. Телефонуючий у розмові пообіцяв, що після сплати податку переможцю акції повідомлять, де і коли він зможе отримати приз. Та більше чоловікові так ніхто і не зателефонував. Лише за кілька днів він зрозумів, що став жертвою звичайних шахраїв і звернувся за допомогою до міліції.

Міліція в черговий раз закликає: будьте обережними з будь-якими фінансовими операціями. Ніколи не приймайте рішень під впливом емоцій. Якщо інформація про виграш приходить вам від імені якоїсь відомої кампанії, зателефонуйте туди і поцікавтеся, чи дійсно вони проводять таку акцію.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього