Оздоровлення дітей та підлітків Кам’янця-Подільського в 2015 році
Традиційно, влітку, за кошти міського бюджету діти міста відпочивають на узбережжі моря.Оздоровлення дітей та підлітків Кам’янця-Подільського в 2015 році
Традиційно, влітку, за кошти міського бюджету діти міста відпочивають на узбережжі моря. Цього року діти та підлітки оздоровлювались у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Кабельник» товариства з обмеженою відповідальністю «Лада-Каміс» за адресою: Одеська область, Татарбунарський район, с. Приморське, курорт «Расєйка», вул. Курортна, 20, повідомляють на сайті міської ради.
Всього закуплено 79 путівок на суму 235,3 тис.грн.
Заїзд до ПЗОВ «Кабельник» тривав з 25 липня по 15 серпня. Термін оздоровлення – 21 день.
Категорії дітей, яким надано путівки на оздоровлення:
-діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування-19;
-діти-інваліди -1;
-діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи -3;
-діти з багатодітних сімей – 10;
-діти з малозабезпечених сімей – 21;
-діти, які перебувають на диспансерному обліку -10;
-талановиті та обдаровані діти, відмінники в навчанні, лідери дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд – 15.
Також в 2015 році, з 2 по 20 червня, під час оздоровчої кампанії в місті функціонував один пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням. Відпочинком забезпечено 60 дітей.
Окрім того, було оздоровлено за кошти обласного бюджету 86 дітей.
Дітям надано путівки в ДОТ санаторій «Лісова пісня», в ПНЗ «ДЮОК «Чайка» м. Хмельницького», в ДЗ санаторного типу «Україна» та в ПЗОВ «Дністровська чайка».
За кошти державного бюджету на м. Кам\’янець-Подільський видано 4 путівки дітям-сиротам в Український дитячий центр «Молода гвардія», де оздоровились діти відповідної категорії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього