7-річний чоловік вимагав у працівниці наркодиспансеру таблетки наркотичної дії

Пацієнти Хмельницького наркодиспансеру затримали грабіжника з пістолетомПацієнти Хмельницького наркодиспансеру затримали грабіжника з пістолетом
27-річний чоловік вимагав у працівниці наркодиспансеру таблетки наркотичної дії.

Серед білого дня молодий чоловік зайшов у кабінет замісної терапії Хмельницького обласного наркологічного диспансеру, і, погрожуючи пістолетом, почав вимагати у лікаря-нарколога 200 таблеток метадону (синтетичний наркотик опійної групи, який використовується в замісній підтримуючій терапії як засіб для лікування наркоманії). Лікар перелякалася, але їй на допомогу прийшли пацієнти диспансеру, учасники метадонової програми. Вони відштовхнули нападника від лікарки, медперсонал тим часом викликав правоохоронців. Слідчо-оперативна група приїхала за кілька хвилин і затримала нападника на місці. З’ясувалося, що пістолет був іграшковий, але зовні виглядав як справжній.
Стосовно підозрюваного, як повідомляє mvs.gov.ua, відкрито кримінальне провадження за статтею про викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин, поєднане з насильством, яке є небезпечним для життя та здоров`я.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього