Маленьких лелек, що були покусані бджолами та випали з гнізда, доглядає родина у Старокостянинові. На заклик приносити живу рибу для підгодівлі лелек відгукнулися мешканці міста і тепер у птахів немає проблем з їжею. Мешканка містечка зробила Ольга Вальчук пост у Фейсбуці, з закликом Врятуймо птахів:

Друзі. Склалася така ситуація. У моїх батьків 6 років назад, посилилися у дворі лелеки. Прямо у місті Старокостянтинів вони старанно, роками звили гніздіще у нашому дворі і кожного року його вдосконалюють. З року в рік там з’являються їхні малюки. Ситуації бувають різні, буває, у зв’язку з природніми обставинами не усі мають змогу вижити, так як відбувається природній відбір
Та цього року склалася така ситуація
Від пасіки, яка знаходиться недалеко від нашого будинку, влаштували напад бджоли і почали кусати малих лелечинят. Один випав з гнізда нормально а інший зачепися крилами і його паралізувало. Зараз за ними доглядає мій тато. Літати вони не вміють ще, кожного дня він їх годує рибою (живою). Вони стали настільки ручні. Завжди підходять до людей, чекаючи на їжу))))
ТОМУ, ХТО НЕ БАЙДУЖИЙ І МАЄ ЖИВУ РИБКУ, ЖАБОК ЧИ МИШОК ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО МЕНЕ. Вигодуємо і випустимо у світ нову партію ПТАХІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ПРИНОСЯТЬ ЛЮДЯМ ДІТОК.

На пост відгукнулися небайдужі і тепер за долею лелечинят слідкує багато старокостянтинівців

 

Залиште коментар

Також по темі

Верховна Рада заборонила використання пластикових пакетів з 2022 року

Водночас зазначається, що обмеження не поширюватиметься на біорозкладні