Знищення багаторічних дерев у парку Франка вже традиційно викликало невдоволення мешканців міста. Громадський активіст Сергій Мороз зробив фотозвіт, порахувавши знищені дерева, та виклав для обговорення у соцмережі. Ситуацію взялася роз’яснити прес-секретар міського голови Олександра Симчишина. Ольга Саліпа повідомила, що дерева зрізають не просто так: у сквері планується облаштувати новий туалет.

“Це розпочалося будівництво сучасного громадського туалету, придатного для користування людьми з обмеженими можливостями”, – пише чиновниця.

Інформація здивувала учасників дискусії, адже раніше міська влада збиралася привести в порядок існуючий туалет, і навіть виділила кошти  на ремонт громадської вбиральні.  За інформацією ж Ольги Саліпи, існуюча вбиральня, що стоїть поруч,  виявилася  приватною власністю. Також вона уточнила, що кошти виділили на будівництво.

Піарщиця міського голови пообіцяла: “Якщо вже ця тема викликала такий ажіотаж – детальніше розповімо найближчими днями на сторінці міськради і у ЗМІ”.

У сквері Франка тепер самі пеньки
У сквері Франка тепер самі пеньки

Нагадаємо, раніше представники міської влади повідомляли, що у 2006 році туалет у парку Франка був проданий  приватному підприємцю, далі змінилося його призначення і туалет закрили. На будівництво нового туалету передбачили 600 тисяч гривень.

1 Comment

  1. для чого дерева рубати?

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього