Партія «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» висуватиме 85 кандидатів в обласну раду
23 вересня відбулася конференція Хмельницької територіальної організації Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка». На конференції були присутні 72 делегата з усієї області.Партія «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» висуватиме 85 кандидатів в обласну раду
23 вересня відбулася конференція Хмельницької територіальної організації Партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка». На конференції були присутні 72 делегата з усієї області.
Учасники конференції ухвалили рішенння про висування 85 кандидатів в обласну раду. До команди увійшли лікарі, підприємці, вчителі, воїни АТО, військовослужбовці. Очолив команду Михайло Загородній. Делегати одноголосно підтримали всі кандидатури.

Голова Хмельницької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Михайло Гвоздьов закликав однопартійців до роботи, спрямованої на розвиток України: «Зараз у залі присутні дійсно ті люди, які не скаржаться, а готові працювати, аби покращити життя кожного українця. Ми маємо унікальний шанс, команду однодумців, яка змінить нашу область на краще!».
Партія «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» висуватиме 85 кандидатів в обласну раду
Один з кандидатів у депутати облради стала людина, для якої героїзм і самопожертва не просто слова – командир 8 полку спецпризначення, полковник Олег Нечаєв. Він пояснив своє рішення балотуватися від партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» на місцевих виборах готовністю змінювати сьогодення. А також закликав ніколи не забувати хлопців, які загинули, захищаючі Україну і тих, хто продовжує її захищати.
«Збережи країну!»,- це той лозунг, з яким Петро Порошенко працює вже півтора року на посаді Президента. Попри неоголошену війну в країні виплачуються пенсії, зарплати, працює і відновлюється економіка. За рік створена нова українська армія. Українці повинні об’єднатися і повинні бути єдині в тому, щоб зберегти Україну в інтересах наших дітей і нашого майбутнього»,- зазначив голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього