Партія «За конкретні справи» закликала хмельничан до примирення та порозуміння
Стабільність та розвиток – це основа якісних перетворень. Саме ці слова стали лейтмотивом з’їзду політичної партії «За конкретні справи».Партія «За конкретні справи» закликала хмельничан до примирення та порозуміння
Стабільність та розвиток – це основа якісних перетворень. Саме ці слова стали лейтмотивом з’їзду політичної партії «За конкретні справи».

Позачерговий з’їзд політичної сили відбувся у м. Хмельницький 12 вересня. Участь у ньому взяли 357 делегатів і засновники політичної партії – народні депутати України Олександр Володимирович Герега і Андрій Васильович Шинькович, Галина Федорівна Герега, у 2011 р. заступник міського голови – секретар Київради.
Під час роботи з’їзду всі делегати одноголосно прийняли рішення взяти участь у чергових виборах депутатів до місцевих рад, сільських, селищних та міських голів у жовтні цього року.
Народний депутат України, лідер партії «За конкретні справи» Олександр Герега у своєму виступі перед делегатами області, однодумцями, наголосив:
«Ми йдемо на вибори не через те, що ми хочемо керувати кимось або чимось, ми хочемо принести абсолютно інші стандарти та бачення розвитку кожного регіону. Конкретні справи – це не лише наші меценатські бажання або бачення. Конкретні справи – це не байдужі люди в кожному районному центрі, які мають залучати і інвесторів, і місцевих підприємців. Наше першочергове завдання – створити на рідній Хмельниччині, в інших регіонах України такий клімат, щоб інвестори хотіли йти до нас, щоб вони будували нові підприємства, які не лише надаватимуть робочі місця, а й наповнюватимуть місцеві бюджети».
Маючи досвід роботи у керівних органах місцевої влади, до делегатів з’їзду звернулась Галина Федорівна Герега:
«Нове виборче законодавство ставить вимогу висування кандидатом в депутати тільки від політичної партії. І наша команда однодумців, до якої належить більшість із вас, дорогі друзі, поставила за мету об’єднати різних за своїм світоглядом лідерів, простих працьовитих людей, колишніх і нинішніх керівників, підприємців та працівників бюджетної сфери, молодь та старше покоління – в єдину політичну силу. Адже бренд «За конкретні справи» наповнився реальним змістом, і ми нічого іншого не хотіли, окрім того, щоб створити партію з назвою «За конкретні справи». Створення політичної партії «За конкретні справи» – це можливість для усіх мешканців Хмельниччини, інших регіонів України стати одним цілим. Час вимагає від нас єдності на засадах земляцтва, любові до рідної землі, прагнення працювати заради майбутнього наших дітей. Віримо, що результат нашої спільної роботи залежить виключно від щирості прагнень, відданості праці та вірності курсу України на європейський вектор розвитку, демократичні цінності та верховенство права».
«Ми, делегати з’їзду політичної партії «За конкретні справи» звертаємось до громадськості із закликом до єдності та консолідації зусиль усіх небайдужих людей, до всіх тих, хто вірить в світлий завтрашній день України і Хмельниччини, де ми сьогодні зібрались. До тих, хто готовий своєю працею встановлювати мир та спокій, стабільність та розвиток, порядок та справедливість», – зачитала звернення один з молодіжних лідерів партії Уляна Ткаченко.
Багатотисячна команда організації «За конкретні справи» вважає, що примирення та порозуміння – це основа для позитивних перетворень. Численні жертви Революції Гідності, тисячі відданих життів, покалічених доль та спустошених душ війни на сході – це жахлива ціна, яку сплатив український народ за право бути вільним і самостійним, за право бути рівним серед країн світу, за можливість чути українську мову, українську пісню та поезію, бачити усміхнені обличчя українських дітей.
З поваги та світлої пам’яті до загиблих героїв, дбаючи за цілісність України представники політичної сили заявляють:
«Ніхто сьогодні не має права пропагувати насилля та ворожнечу. Порядок та спокій в містах та селах, вдень і вночі має бути сповна встановлений. Суворе покарання за порушення порядку має забезпечуватись на засадах рівності усіх перед законом, незалежно від колишніх заслуг, статусів чи посад. Застосування зброї на тій частині України, де немає війни, де мешкають мирні люди, має жорстко присікатись. Боротьба з корупцією та хабарництвом має починатись з публічного викриття та покарання злочинців. Чиновник, який вимагає хабар, має назавжди залишитись у минулому».
Нове скликання місцевих рад представники партії пов’язують з поверненням уваги з боку влади до вчительства, медичних та соціальних працівників, працівників культури.
Зростання економіки області, розвиток підприємництва та виробництва, розбудова соціальної інфраструктури, розвиток спорту – це першочергові перетворення, які для політичної сили «За конкретні справи» є пріоритетами в роботі.
Представники партії впевнені, що лише спільними зусиллями, об’єднавши всі можливості та досвід, зможуть вивести Україну на гідний рівень. Отримавши після місцевих виборів представництво партії в органах місцевого самоврядування усіх рівнів рад, протягом найближчих двох років команда політичної сили «За конкретні справи» доведе дієвість своїх методик та програм на тільки на Хмельниччині, а й усієї України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього