Та виїжджають у рейс на технічно несправних автобусах.

Пасажироперевізники Хмельниччини не цураються випити на дорогуУправління Державної автомобільної інспекції у Хмельницькій області підбило попередні підсумки по профілактичній операції “Автобус 2014”. Правоохоронці протягом двох місяців перевіряли пасажироперевізників на дотримання правил дорожнього руху та справність автобусів.

Пасажироперевізники Хмельниччини не цураються випити на дорогу

За час проведення перевірки “даішники” перевірили 4 629 автобусів та 353 автогосподарства перевізників. Статистика для пасажирів невтішна: водії не лише полюбляють порушувати правила дорожнього руху, але й виходять у рейс на несправному транспорті.

“Співробітниками ДАІ виявлено 274 автобуси з технічними несправностями: 36 – з заблокованими аварійними виходами, 30 – з незаконно встановленими додатковими сидіннями, 16 – з несправним кермовим регулюванням, а 56 – з несправними колесами та шинами”, – розповідає старший інспектор з особливих доручень відділу автотехнічної інспекції Державтоінспекції у Хмельницькій області Віктор Ціліцінський.

Мало того, що несправний автобус уже несе загрозу пасажирам та оточуючим, так водії ще й дозволяють собі порушувати правила дорожнього руху.

“Задокументовано 1 312 порушень правил дорожнього руху, у тому числі шість фактів керування автобусами у стані алкогольного сп\’яніння, – говорить Віктор Ціліцінський. – перевищували швидкість 73 водія, 383 – набирали більше пасажирів, ніж передбачено технічними характеристиками, а 77 – ігнорували вимоги дорожніх знаків та розмітки.”

У ході проведення профілактичної операції “даішники” притягнули до відповідальності 112 посадовців автогосподарств, зокрема і 39-х, які випускали у рейс несправні автобуси: “Дивує те, що водії автобусів знали про проведення операції “Автобус 2014”, проте продовжували порушувати правила дорожнього руху та виїжджати у рейс на несправних автобусах”, – додає “даішник”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього