ПАТ «Хмельницькгаз» інвестувало 3,2 мільйонів гривень у газифікаціюПублічне акціонерне товариство «Хмельницькгаз» у 2013 році вклало 3,2 мільйони гривень власних коштів на будівництво 15,2 км поліетиленових підвідних газопроводів у найменш газифікованих районах Хмельницької області. Якщо у 2012 році область була газифікована на 72%, то у 2013-му році цей показник сягнув 80%.Публічне акціонерне товариство «Хмельницькгаз» у 2013 році вклало 3,2 мільйони гривень власних коштів на будівництво 15,2 км поліетиленових підвідних газопроводів у найменш газифікованих районах Хмельницької області. Якщо у 2012 році область була газифікована на 72%, то у 2013-му році цей показник сягнув 80%.

За минулий рік газифіковано 11 сільських населених пунктів у найвіддаленіших важкодоступних районах, що викликано особливостями рельєфу місцевості. Для виконання робіт підвищеної складності була задіяна спеціальна дороговартісна техніка та найдосвідченіші спеціалісти компанії. Село Тишевичі Ізяславського нещодавно стало тисячним подільським селом, в якому запалав блакитний вогник.

“Для нас принциповим і особливо важливим є питання газифікації, адже природний газ не має на сьогодні реальної альтернативи як доступний енергоносій. Тому “Хмельницькгаз” вкладає власні кошти саме в розвиток регіону — будівництво газових мереж, – наголошує голова правління ПАТ “Хмельницькгаз” Михайло Юрченко. – Процес газифікації, безперечно, дороговартісний для людей, то ж левову частку витрат в будівництві підвідних газопроводів підприємство бере на себе.”

У 2014-му році компанія планує побудувати 16 км підвідних газопроводів в Ізяславському, Полонському та Летичівському районах області, в яких сільські населені пункти газифіковані лише на третину.

В процесі газифікації ПАТ “Хмельницькгаз” прокладає газопроводи виключно з поліетилену, що мають термін експлуатації понад 50 років та потребують менше затрат на обслуговування; крім того, з введенням державою в дію нових правил газифікації, значно спростилась, стала дешевшою та прозорою процедура приєднання споживачів до газових мереж. Підприємство повністю бере на себе виконання усього комплексу необхідних робіт та гарантує якість та своєчасність виконання.

Довідка

ПАТ “Хмельницькгаз” – одне з найбільших та стратегічно значимих підприємств області, що безперебійно забезпечує усі категорії споживачів природним газом. На обслуговуванні компанії — понад 4 500 юридичних осіб, серед яких найбільші промислові споживачі: ПАТ Славутський комбінат “Будфарфор”, ПАТ “Теофіпольський цукровий завод”, солодовий завод “Оболонь” та ін. Із 487 тис. домогосподарств області клієнтами компанії є 380 тисяч сімей. Загальний рівень газифікації Хмельниччини складає 80%, протяжність газових мереж — понад 17 тис.км. ПАТ “Хмельницькгаз” кілька років поспіль визнано “Кращим роботодавцем області”, що надає гарантовані робочі місця 2 500 працівникам; стабільно входить до п\’ятірки найбільших та сумлінних платників податків області. До бюджетів усіх рівнів у 2013 році сплочено податків на суму 98 мільйони гривень.

За матеріалами: http://www.kmgas.com.ua/

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього