ПАТ «Хмельницькгаз» інвестує в інфраструктуру майже 50 мільйонів гривень
Вперше за період діяльності ПАТ «Хмельницькгаз» опублікував для широкого обговорення споживачами та громадськістю у відкритому доступі на офіційному сайті компанії Інвестиційну програму на 2015 рік в обсязі 47,3 мільйонів гривень.ПАТ «Хмельницькгаз» інвестує в інфраструктуру майже 50 мільйонів гривень
Вперше за період діяльності ПАТ «Хмельницькгаз» опублікував для широкого обговорення споживачами та громадськістю у відкритому доступі на офіційному сайті компанії Інвестиційну програму на 2015 рік в обсязі 47,3 мільйонів гривень.
Кожен житель Хмельниччини має можливість надати свої зауваження та пропозиції протягом 30 календарних днів на адресу компанії та апарату НКРЕКП за координатами, вказанами на офіційному сайті km.104.ua.
Проект передбачає використання із зазначеної суми 13,4 мільйона гривень на здійснення реконструкції, проведення капітального ремонту та заміну близько 300 споруд, розміщених на розподільчих газопроводах. Ці вкрай необхідні заходи дадуть змогу підприємству підтримувати належний технічний рівень та підвищити надійність та безпеку експлуатації систем газопостачання Хмельницької області.
Крім того, компанія має намір у наступному році реконструювати, провести капремонт, модернізацію та кільцювання 35,5 км газових мереж на загальну суму 8 мільйонів гривень. В Інвестпрограмі передбачено і закупівлю спецавтотранспорту на 2,72 мільйони гривень. Разом з тим, для забезпечення споживачів безкоштовними лічильниками газу в рамках виконання Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», терміном до 2016 року, програмою передбачено майже 14,33 мільйонів гривень на придбання приладів обліку, їх встановлення або заміну.
ПАТ «Хмельницькгаз» є одним з бюджетоформуючих стратегічно значимих підприємств області, річний обсяг транспортування природного газу яким складає близько 900 млн.м.куб, до бюджетів усіх рівнів щорічно сплачується понад 90 мільйонів гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього